Заголовки новин :
Home » , » Як General Motors заробляє $ 1 млрд на рік на смітті

Як General Motors заробляє $ 1 млрд на рік на смітті

пʼятниця, 1 березня 2013 р. | 02:56

General Motors щорічно заробляє фантастичну суму в $ 1 млрд, повторно використовуючи або переробляючи матеріали, в іншому випадку приречені на утилізацію. Мова йде про самому широкому асортименті сміття, від сталевого брухту і масел до картонних коробок та зношених шин. Настільки значний, хоча й важко прогнозований дохід GM отримала в результаті переосмислення свого підходу до процесу знищення промислових відходів, передає Дело .

Бізнес компанії не назвеш охайним. Промислові підприємства GM в одних тільки США щорічно генерують 7600000000 тонн безпечних для навколишнього середовища відходів, підрахували експерти Агентства з захисту навколишнього середовища. Велика частина сміття відправлялася на звалища.

У компанії з таким станом справ вирішили боротися. Відходи не повинні перетворюватися в сміття, їм всякий раз потрібно підшукувати альтернативне застосування або продавати їх тим, хто це застосування вже знайшов, розсудили в GM. Завдяки цьому підходу тільки в 2011 році автогігант розвантажив звалища на 2,5 млн метричних тонн викинутих матеріалів, що еквівалентно 38 млн сміттєвих мішків.

Коли штампувальний прес на заводі вирізає форму дверей автомобіля зі сталевого листа, залишаються незатребуваними пластини, видалені під розміщення вікон. Зазвичай автовиробники складають ці відходи для подальшого продажу сталеливарних компаніях і трансформації в металобрухт. Такий шлях переробки матеріалу обходиться дорого і не є енергоємним.

General Motors придумала сталевим аркушам більш ефективне і перспективне позиціонування на ринку. "Віконні" пластини компанія напряму продає місцевому виробнику сталі Blue Star Steel, який з них виготовляє обладнання для кондиціонування приміщень і продає його. У виграші всі: GM максимізує вартість промислових відходів, Blue Star Steel економить кошти на покупку металобрухту, а навколишнє середовище обходиться без додаткових викидів парникових газів.

За оцінкою аналітиків, в глобальному масштабі до 90% відходів виробництва GM сьогодні проживає "друге життя". 104 підприємства корпорації обходяться без звалищ, з них 84 переробляють 97% власного сміття, а залишки перетворюють на енергію. До 2020 року GM обіцяє довести число безвідходних виробництв до 125.

У цій цілі закладено не тільки благородне прагнення до порятунку планети від забруднення, а й чіткі бізнес-орієнтири. Для тлумачення економічної доцільності безвідходного виробництва GM навіть випустила спеціальний документ, в якому докладно пояснила, які фінансові переваги від переробки промислових відходів може отримати для себе та чи інша галузь.

"Люди часто розмірковують про соціально-екологічної відповідальності бізнесу, - говорить менеджер GM Джон Бредберн. - Але по-справжньому важливо усвідомлення компаніями фінансового аспекту діяльності по зниженню обсягу шкідливих викидів. Ця робота приносить прибуток, а значить, відповідає логіці підприємництва".

Економія витрат завжди може бути досягнута при переосмисленні самої концепції переробки матеріалів або при виявленні зручного контрагента, як у випадку з Blue Star Steel. "Наша кінцева продукція для когось іншого завжди є сировиною", - підтверджує Бредберн, який називає себе "сучасним захисником природи". За його словами, сьогодні бізнес по-новому дивиться на процеси утилізації відходів.

На перших порах компаніям завжди потрібні інвестиції в поліпшення менеджменту для успішного впровадження безвідходних виробництв, говорить віце-президент GM Майк Робінсон. Автогігантові довелося наймати спеціальних управлінців на кожне підприємство для постійного моніторингу процесу утворення відходів. "Важливо бути терплячим, тому що з часом ці вкладення окупляться за рахунок доходів від переробки сміття", - запевняє Робінсон.

Коли GM запускала свою програму в 2005 році, на кожну тонну утилізованих відходів припадало близько $ 10 інвестицій. З часом ця цифра скоротилася до 92 центів, а обсяг перероблених матеріалів збільшився більш ніж на 60%.

У керівництві компанії ключем до ефективного використання відходів називають управління всіма побічними продуктами за допомогою єдиної електронної системи супроводу. Кожен завод у щомісячному режимі відстежує і вносить в централізований реєстр результати своєї участі в досягненні корпоративних цілей. Корпорація відразу може заохотити передовиків впровадження нових практик безвідходного виробництва і вчасно передати їх досвід відстаючим.GM також створила сильну мережу постачальників і контрагентів, націлених на участь в програмі переробки промислових відходів автогіганта.

Звичайно, не всякий супутній автовиробництву продукт приносить GM додатковий прибуток, але це і не єдиний сенс утилізації відходів.Так, 250 транспортних ящиків із заводу GM у Мічигані замість відправки на звалище були використані в якості контейнерів під засадження овочами в міському саду на південному заході Детройта.Місцеві жителі в результаті змогли самі виростити екологічно чисті продукти. Частина відходів виробництва звукоізоляційного матеріалу GM йде на утеплення спальних мішків, які благодійні організації Детройта роздають бездомним. Кришки акумуляторів Chevrolet Volt перетворюються в гнізда для качок і сов.

Вдалим піар-ходом GM стала участь у кампанії очистки 227 миль узбережжя штатів Алабама і Луїзіана від наслідків аварії на нафтовій платформі BP в Мексиканській затоці. Зібрана нафта автогігантові придалася для виробництва повітрязабірників електромобіля Chevrolet Volt.

Виручка GM від переробки відходів з 2007 року по 2010 рік досягла $ 2,5 млрд. І хоча майже половина всіх заводів компанії сьогодні працює по безвідходної технології, автовиробник все ще стикається з непереборними бар'єрами при спробі поширення успішного досвіду не лише в інших країнах, але й в деяких американських штатах.
Поділитись :

1 коментар:

  1. ВСІ ПРОЧИТАЛИ ЦЕ СВІДЧЕННЯ ЯК Я ОТРИМАВ ПОЗИЦІЮ В ЛЕГІТОВОЇ І ДОВІРНОЇ КРЕДИТНОЇ КОМПАНІЇ Мене звали Керстін Лес, я шукав позику, щоб погасити свої борги. дайте мені позику в 450 000,00 Р. Сьогодні я виступаю як найщасливіша людина у світі, і я сказав собі, що будь-який кредитор, який рятує мою сім'ю від нашого бідного становища, я скажу це ім'я всім людям у світі, і я дуже радий сказати що моя сім'я повернулася назавжди, тому що мені потрібна була позика, щоб розпочати своє життя, тому що я одинока мати з трьома дітьми, і весь світ, здавалося, звисав до мене, хоча я не мав на увазі, що БОГ послав позикодавця, який змінив моє життя і сім'ї моєї сім'ї, БОГ, який боявся позикодавця, містере Бенджамін, він був БОГОМ, якого Спаситель послав рятувати мою сім'ю, і спочатку я думав, що це не стане можливим, поки я не отримаю свою позику, я запросив його його Її сім'ї - у цілій партії, від якої він не відмовився, і я б порадив кожному, хто дійсно потребує позики, зв'язатися з паном Бенджаміном Брайлем Лі електронною поштою за адресою (247officedept@gmail.com), оскільки він є найбільш розуміння і добросердечне позикодавець. коли-небудь зустрічав з турботливим серцем. Він не знає, що я роблю це, поширюючи його доброту до мене, але я відчуваю, що мені потрібно поділитися цим з усіма вами, зв’язавшись з потрібною компанією-позикодавцем електронною поштою за адресою: 247officedept@gmail.com або whatsapp 1-989 - 394-3740. .

    ВідповістиВидалити

Цікаві пропозиції

 
Створенно : ТребаСАЙТ
Copyright © 2013. PROгроші - All Rights Reserved
Design by hitsik