Саме тому ремонт взуття вважається прибутковим бізнесом при невеликих початкових витратах на нього, а грамотно організовані майстерні окупаються досить швидко.
Майстерні з ремонту взуття діляться на класи: економ клас, середній клас і VIP клас.
Найбільшого поширення набули майстерні економ класу. Це невеликі приміщення, в яких клієнт зможе отримати послуги по заміні і ремонту набійок, каблуків і підошви, устілок і супінаторів. Тут можна поміняти блискавку або замок на сумці, пофарбувати небудь шкіряний виріб.
Невеликий перелік послуг обумовлений маленькою площею під майстерню. Тут неможливо розмістити відповідне обладнання, зазвичай використовується найпростіша техніка. Це найменш прибутковий варіант ремонтного підприємства.
Майстерні середнього класу можуть надати більше послуг (близько 150 позицій) за високими цінами. Для ремонту взуття використовується якісна техніка. Такі підприємства можуть приносити хороший дохід своїм власникам.
Для того щоб почати заробляти слід виконати ряд дій спрямованих на правове регулювання відносин майстер-клієнт.
Для початку слід зареєструвати фірму в податковій інспекції. Далі вибираються коди КОАТУУ та реєстрація фірми в пенсійному фонді. Після цього набувається касовий апарат разом з бланками суворої звітності. Як тільки врегульовані всі формальності, залишається привести приміщення під майстерню в той стан, відповідне вимогам Роспотребназдора і клієнтів.
Під майстерню, як правило, обладнують кіоск. Його можна взяти в оренду разом із землею у держави. Або взяти в оренду землю і встановити на неї свій кіоск.
Мінімальний набір обладнання можна придбати на ринку або в спеціалізованому торговому центрі. Там же можна придбати необхідні для твору ремонтних робіт комплектуючі матеріали.
Як правило, подібні майстерні відкриваються однією людиною, який сам є майстром. Але якщо необхідно відкрити підприємство з професійним персоналом, бажано звернутися до рекрутингової агенції.
0 коментарі:
Прокоментувати
вислови свою думку